Iskra Księginice - Prochowiczanka 4:1 (1:0)!

Bramki: Kocot 2, Karczewski, Srebniak.

Kolejne trzy punkty na koncie Iskry. Tym razem w pokonanym polu pozostała Prochowiczanka.

Iskra do tego spotkania podchodziła w roli lidera rozgrywek.

Spotkanie ułożyło sie po myśli miejscowych, którzy na przerwę do szatni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Bramke zdobył Adam Kocot, który juz trzeci raz w tym sezonie pokonał bramkarza strzałem z rzutu wolnego.

22' 1:0 Kocot z rzutu wolnego.

Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków gości, ktorzy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Jednak na posterunku tego dnia był nasz bramkarz Tomek Wasilewski. Co nie udało sie z akcji to udało się z rzutu karnego. Nastrzelona ręka w polu karnym i "wapno" na bramkę zamienia Antosiewicz.

55' 1:1 Antosiewicz (Prochowiczanka).

Po kilkunastu minutach naporu Prochowiczanki wszystko wróciło na własciwe tory. Na mocny strzał z dystansu decyduje się Kocot. Bramkarz niepewnie interweniuje, a dobitka Karczewskiego nie pozostawia złudzeń.

70' 2:1 Karczewski as. Kocot

Chwilę później na stzrał z dystansu decyduje się Rytkowski. Intuicyjnie kieruneek lotu piłki zmienia Kocot i zmylony bramkarz tylko wzrokiem odprowadza piłkę do siatki

72' 3:1 Kocot as. Rytkowski.

Chwilę po tej bramce w polu karnym zostaje faulowany napastnik gości i sedzia dyktuje "11". Nieskutecznym egzekutorem okazuje sie Matulak i wynik pozostaje bez zmian. Na domiar złego za drugą żółtą kartkę boisko musi opuścić Łukasz Antosiewicz i grajaca w osłabieniu Prochowiczanka nie jest już w stanie nic zdziałać.

80' czerwona kartka dla zawodnika Prochowiczanki (Ł. Antosiewicz).

W końcówce spotkania wynik ustala Srebniak, który w sytuacji sam na sam lobuje bramkarza.

85' 4:1 Srebniak.

Iskra po tym spotkaniu odskoczyła swoim rywalom pozostajac na fotelu lidera co najmniej do następnego meczu, który zostanie rozegrany w Księginicach, a rywalem będzie imienniczka z Kochlic. Mecz odbędzie sie w sobotę o godz. 17:00.