LKS Iskra Księginice - strona oficjalna

Ładowanie...

RCS CUP 2016!

• autor: admin, 2016-02-29 22:09

Finałowe rozgrywki Halowego Turnieju Piłki Nożnej RCS CUP 2016 odbyły się na Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportowego w dniu 28 lutego 2016 r.

Sześć najlepszych drużyn rywalizowało w dwóch grupach, z których do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły. W tej stawce znalazła się ISKRA Księginice.

W grupie II pierwszy swój mecz wygrała drużyna ISKRA z DLL 2:1, drugi mecz był bardzo emocjonujący, a ostatecznie wygrała go drużyna RCS z DLL 5:4. Po tej porażce rozgrywki zakończył DLL Truck. Ostatni mecz grupowy wygrała ISKRA z RCS 2:0.

W półfinale faworyzowana drużyna KGHM ZG Lubin pokonała RCS Lubin 4:1 i awansowała do finału. Przebieg drugiego półfinału pomiędzy Iskrą Księginice, a PeBeKa rozstrzygnął się na kilka sekund przed końcem kiedy Maciej Malec strzelił zwycięskiego gola.

Mecz o III miejsce pomiędzy Iskrą Ksieginice, a RCS Lubin miał największą dramaturgię, o ostatecznym zwycięstwie Iskry decydowały rzuty karne.Wspaniałym widowiskiem okazał się mecz finałowy, który miał bardzo wyrównany przebieg, o ostatecznym triumfie KGHM zdecydowała końcówka meczu, w której więcej spokoju zachowali doświadczeni zawodnicy KGHM ZG Lubin i wygrali 3:1.

Trzy najlepsze zespoły otrzymały okazałe puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe puchary za udział w I edycji RCS CUP 2016. Doceniliśmy również najlepszych zawodników pamiątkowymi statuetkami. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Maciej Srebniak z Iskry Księginice, najlepszym strzelcem został Patryk Bień z KGHM ZG Lubin. Natomiast najlepszym bramkarzem został wybrany Jacek Szatkowski z drużyny PeBeKa. Po zmaganiach sportowych na wszystkich uczestników czekał poczęstunek kulinarny.

Ostateczna Klasyfikacja Turnieju RCS CUP 2016 wygląd następująco:

I.   KGHM ZG LUBIN

II.  PeBeKa

III. ISKRA KSIĘGINICE

IV. RCS LUBIN

V. DLL TRUCK

VI. BMW DEX PREMIUM

VII. LUBIŃSKA MAFIA

VIII. PAWIA LUBIN

IX. KALINA SOBIN

X. MADNESS

XI. ŚWITOŃ-PACZKOWSKI

XII. TVL REGIONALNA

SKŁAD ISKRY: Rzeczkowski - Srebniak, Stec, Rogala, Grolewski, Staszak, Szeliga, Marciniak, Karczewski, Bar i Szotkiewicz.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Odra Ścinawa 1:1 Iskra Księginice
2022-03-12, 17:00:00

Mewa Kunice 1:3 Chrobry II Głogów
Łużyce Lubań 5:3 Kaczawa Bieniowice
Granit Roztoka 0:2 Górnik Złotoryja
Sparta Rudna Jaworzanka Jawor
Iskra Księginice Stal Chocianów
Apis Jędrzychowice Leśnik Osiecznica
Prochowiczanka Prochowice 3:2 Sparta Grębocice
Pogoń Świerzawa 2:3 Odra Ścinawa

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Chrobry II Głogów - Granit Roztoka
Stal Chocianów - Odra Ścinawa