Aktualności

Bez punktów!

• autor: admin, 2015-11-07 21:30

Stal Chocianów - Iskra Księginice 2:0 (1:0)!

Iskra pomimo ambitnej postawy, szczególnie w drugiej połowie, nie wywiozła z trudnego terenu, jakim jest Chocianów, nawet punktu!

Kolejny mecz w którym Iskra musi sobie radzić bez kilku podstawowych zawodników. Do tego niestety jesteśmy już przyzwyczajeni. Na domiar złego w czasie meczu groźnych kontuzji nabawili się Ćwik i Łodej. Ten pierwszy musiał już w 20 minucie opuścić boisko, natomiast drugi wytrzymał prawie całe spotkanie, a opuścił boisko za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Kiedy wydawało się, że wynik bezbramkowy utrzyma się do przerwy, bramkę do szatni zdobywa Stal i na przerwę Iskra schodziła w minorowych nastrojach.

43' 1:0 Stal.

Druga połowa toczyła się pod dyktando gości, którzy za wszelka cenę chcieli odrobić straty. Najbliżsi szczęścia byli: Srebniak, który trafił w dogodnej sytuacji w poprzeczkę oraz Grolewski, którego strzał z dystansu minął słupek bramki gospodarzy.

W tym czasie Stal ograniczyła sie do gry z kontry co tez w końcówce wykorzystała.

Grająca już w osłabieniu Iskra odkryła się dążąc do wyrównania. Bezlitośnie szanse swą wykorzystali Stalowcy, którzy przypieczętowali zwycięstwo.

84' Czerwona kartka Łodej

87' 2:0 Stal.

Iskra po tym spotkaniu trochę straci do czołówki jednak cele na ten sezon są inne.

Za kilka dni, bo w środę 11 listopada o godz. 14:00, na boisku w Oborze, Księginiczanie podejmą lidera okręgówki Spartę Grębocice.