|
dzisiaj: 64, wczoraj: 201
ogółem: 2 828 791
statystyki szczegółowe
Znany jest już skład i terminarz w lidze terenowej juniorów.
Nasi młodzi zawodnicy zagrają w grupie 2 i będą mieli aż 10 rywali (w zeszłym sezonie grupa liczyła pięć drużyn)
Terminarz rozgrywek ligi: Legnica: A1 Junior "TERENOWA" Grupa II
1 | Unia Miłoradzice |
2 | Ikar Miłogostowice |
3 | Iskra Niedźwiedzice |
4 | Nowa Wieś Lubińska |
5 | Unia Rosochata |
6 | Relaks Szklary Dolne |
7 | Orkan Szczedrzykowice |
8 | Grom Gromadzyń Wiel. |
9 | Iskra Księginice |
10 | Stal Chocianów |
11 | Konrad Konradówka |
Kolejka: 1 w dniach 2014-08-30
1 UNIA MIŁORADZICE - GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ
2 STAL CHOCIANÓW - IKAR MIŁOGOSTOWICE
3 RELAKS SZKLARY DOLNE - ISKRA KSIĘGINICE
4 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - ISKRA NIEDŹWIEDZICE
5 NOWA WIEŚ LUBIŃSKA - KONRAD KONRADÓWKA
Kolejka: 2 w dniach 2014-09-06
6 ISKRA NIEDŹWIEDZICE - NOWA WIEŚ LUBIŃSKA
7 ISKRA KSIĘGINICE - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE
8 IKAR MIŁOGOSTOWICE - RELAKS SZKLARY DOLNE
9 GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ - STAL CHOCIANÓW
10 UNIA ROSOCHATA - UNIA MIŁORADZICE
Kolejka: 3 w dniach 2014-09-13
11 STAL CHOCIANÓW - UNIA ROSOCHATA
12 RELAKS SZKLARY DOLNE - GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ
13 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - IKAR MIŁOGOSTOWICE
14 NOWA WIEŚ LUBIŃSKA - ISKRA KSIĘGINICE
15 KONRAD KONRADÓWKA - ISKRA NIEDŹWIEDZICE
Kolejka: 4 w dniach 2014-09-17
16 ISKRA KSIĘGINICE - KONRAD KONRADÓWKA
17 IKAR MIŁOGOSTOWICE - NOWA WIEŚ LUBIŃSKA
18 GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE
19 UNIA ROSOCHATA - RELAKS SZKLARY DOLNE
20 UNIA MIŁORADZICE - STAL CHOCIANÓW
Kolejka: 5 w dniach 2014-09-20
21 RELAKS SZKLARY DOLNE - UNIA MIŁORADZICE
22 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - UNIA ROSOCHATA
23 NOWA WIEŚ LUBIŃSKA - GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ
24 KONRAD KONRADÓWKA - IKAR MIŁOGOSTOWICE
25 ISKRA NIEDŹWIEDZICE - ISKRA KSIĘGINICE
Kolejka: 6 w dniach 2014-09-27
26 IKAR MIŁOGOSTOWICE - ISKRA NIEDŹWIEDZICE
27 GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ - KONRAD KONRADÓWKA
28 UNIA ROSOCHATA - NOWA WIEŚ LUBIŃSKA
29 UNIA MIŁORADZICE - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE
30 STAL CHOCIANÓW - RELAKS SZKLARY DOLNE
Kolejka: 7 w dniach 2014-10-04
31 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - STAL CHOCIANÓW
32 NOWA WIEŚ LUBIŃSKA - UNIA MIŁORADZICE
33 KONRAD KONRADÓWKA - UNIA ROSOCHATA
34 ISKRA NIEDŹWIEDZICE - GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ
35 ISKRA KSIĘGINICE - IKAR MIŁOGOSTOWICE
Kolejka: 8 w dniach 2014-10-11
36 GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ - ISKRA KSIĘGINICE
37 UNIA ROSOCHATA - ISKRA NIEDŹWIEDZICE
38 UNIA MIŁORADZICE - KONRAD KONRADÓWKA
39 STAL CHOCIANÓW - NOWA WIEŚ LUBIŃSKA
40 RELAKS SZKLARY DOLNE - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE
Kolejka: 9 w dniach 2014-10-18
41 NOWA WIEŚ LUBIŃSKA - RELAKS SZKLARY DOLNE
42 KONRAD KONRADÓWKA - STAL CHOCIANÓW
43 ISKRA NIEDŹWIEDZICE - UNIA MIŁORADZICE
44 ISKRA KSIĘGINICE - UNIA ROSOCHATA
45 IKAR MIŁOGOSTOWICE - GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ
Kolejka: 10 w dniach 2014-10-25
46 UNIA ROSOCHATA - IKAR MIŁOGOSTOWICE
47 UNIA MIŁORADZICE - ISKRA KSIĘGINICE
48 STAL CHOCIANÓW - ISKRA NIEDŹWIEDZICE
49 RELAKS SZKLARY DOLNE - KONRAD KONRADÓWKA
50 ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - NOWA WIEŚ LUBIŃSKA
Kolejka: 11 w dniach 2014-11-08
51 KONRAD KONRADÓWKA - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE
52 ISKRA NIEDŹWIEDZICE - RELAKS SZKLARY DOLNE
53 ISKRA KSIĘGINICE - STAL CHOCIANÓW
54 IKAR MIŁOGOSTOWICE - UNIA MIŁORADZICE
55 GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ - UNIA ROSOCHATA
Odra Ścinawa | 1:1 | Iskra Księginice |
2022-03-12, 17:00:00 |
||
Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dolnośląskie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 19 | ||||||||||||||||||||||||
|